logo

Filmy online bez limitu

Dodał: redakcja, 2010-08-01 17:46:09
komputerpcInternet przejął część dotychczasowych form rozrywki. Kino i telewizja nie są już autonomiczne. Wiele serwisów oferuje oglądanie filmów online bez limitów, tworząc tym samym namiastkę klasycznego kina. Nie musimy już stać w kolejce po bilety i, co ważne, internetowe kino ma bardzo szeroki repertuar. Filmy online bez limitów cieszą się dużym zainteresowaniem, co z pewnością nie dziwi żadnego kinomaniaka.

Na stronie www.seans24.pl fani kina mogą obejrzeć 10050 filmów i 10909 odcinków seriali. Darmowa i prosta rejestracja umożliwia oglądanie filmów online bez limitów. Strona jest przejrzysta, nawet świeżo upieczony użytkownik szybko odnajdzie nowy sezon swojego ulubionego serialu czy film, na który niedawno nie zdążył wybrać się do kina.


Seans24.pl współpracuje z serwisem megavideo.com, który oferuje możliwość nielimitowanego darmowego wgrywania filmów do sieci oraz oglądania filmów online bez limitów. Niestety ma on swoje ograniczenia. Po obejrzanych 72 minutach, zazwyczaj pojawia się informacja o 52 minutowej przerwie w oglądaniu.


filmy online bez limitu


Z pewnością większość osób korzystająca z takiej formy „kina”, niejednokrotnie widziała zamieszczony wyżej komunikat. By oglądać filmy online bez limitów możemy zakupić konto premium, polecane przez megavideo.com bądź skorzystać ze sposobów proponowanych przez administratorów Seansu24.pl. Stanowią one rozwiązanie zarówno dla posiadaczy zmiennego, jak i stałego IP. Dzięki nim filmy online bez limitów są całkowicie dostępne dla użytkowników serwisu.


filmy online bez limitu


Podobnie funkcjonuje strona SerialeOnline.pl. tutaj też możemy oglądać filmy online bez limitów. Jest to serwis hobbystyczny, nie zajmuje się dystrybucją, nie pobiera opłat. Bogactwo seriali i filmów w jednym punkcie.


filmy online bez limitu


W celu oglądania filmów online bez limitów twórcy strony zalecają pobranie wtyczki illimitux do przeglądarki Firefox, która pozwala ominąć limity megavideo.com. Dla osób mających NEOSTRADE lub inny internet o zmiennym IP polecają programik Livebox Reconnect.

Filmy online bez limitów dostępne są także na www.filmolandia.net.pl. Serwis zawiera 4971 filmów, podzielonych według gatunków, roku produkcji, wersji językowej i źródła. Jeśli chcemy oglądać filmy online bez limitów, powinniśmy wykupić jedno z kont NoLimit, dzięki którym możemy uzyskać dostęp na jeden dzień bądź na siedem i 30 dni do filmów online bez limitu. Filmolandia.net.pl dysponuje największym zasobem filmów w polskiej wersji językowej. Społecznościowy model serwisu pozwala, korzystającym z niego osobom, wyrazić swoje opinie i sugestie dotyczące dostępu do filmów online bez limitów.

Filmy online bez limitów odnajdziemy również na iitv.info. Strona gromadzi linki do zagranicznych seriali, które można oglądać beż żadnych opłat i bez konieczności rejestracji.
By w naszym zasięgu znalazły się filmy online bez limitów zaleca się skorzystanie z takich samych rozwiązań, jakie podali administratorzy seans24.pl oraz SerialeOnline.pl.filmy online bez limitu


Obecnie w Internecie nie ma lepszej darmowej platformy do oglądania materiałów wideo a limit 72 minut pozwala na komfortowe oglądnięcie pełnego odcinka każdego serialu.

Jak widać filmy online bez limitów są szeroko dostępne, ale pod pewnymi warunkami. Serwisy proponują użytkownikom różne rozwiązania, w celu swobodnego oglądania filmów online bez limitów, nie są one jednak w pełni zadowalające, dlatego wciąż czekamy na nowe rozwiązania.
komputerpc
źródło: własne

Warto przeczytać:

Komentarze

Boom
Boże ale robią z ludzi debili. Treść artkułu Filmy online bez limitu a czytasz dalej i Niestety ma on swoje ograniczenia. Po obejrzanych 72 minutach, zazwyczaj pojawia się informacja o 52 minutowej przerwie w oglądaniu. i dalej By oglądać filmy online bez limitów możemy zakupić konto premium. Dramta !!!! Ludzie pamiętajcie są dramowe sposby oglądnia filmów online. Tylko trzeba sie troche na kompie znać
adaczo
Dzisiaj chciałbym wam opowiedzieć o czymś nowym w internecie a mianowicie o usłudze filmy online w internecie dzięki której możesz oglądać pełnometrażowe filmy bez żadnych opłat. Jest mnóstwo serwisów powstających z tego typu usługami ale my oferujemy również opcję filmy online bez limitów a uwierzcie mi mało jest takich serwisów jak www.filmyonline.y0.plktóre oferują takie opcje staramy się być najlepsi w tym co robimy. Opowiem teraz troszkę co taki serwis jak nasz oferuje a więc posiadamy ogromną bazę filmów starszych i nowych wprost z ekranów kin czasami tak bywa że film jeden dzień po premierze na ekranach kin ląduje już w naszym serwisie. Codziennie aktualizowana jest baza filmów o nowe premierowe filmy który są powszechnie dostępne w internecie i hostingowane na serwerach firmy z USA która współpracuje z wytwórniami filmowymi i przestrzega praw autorskich więc nie ma obawy łamania jakichkolwiek praw autorskich i prawa polskiego. Możesz od dzisiaj w ciepełku domowym z filiżanką kawy lub ciepłej czekolady obejrzeć swoje ulubione filmy nie wychodząc z domu .Dodatkowym atutem filmów online jest bezpieczeństwo czyli że nie musimy pobierać żadnych filmów na dysk komputera i przez to również oszczędzamy czas nie pobierając filmu tylko bezpośrednio za pośrednictwem serwisu www.filmyonline.y0.pl oglądamy online:). Jeżeli Cię przekonałem to odwiedź nas jak najszybciej i oglądaj co chcesz i ile chcesz pozdrawiam i dziękuje.
Administracja
Kolejne komentarze reklamujące strony lub inne usługi będą usuwane. Jeśli ktoś chce umieścić link w komputerpc.pl należy kontaktować się z nami pod adresem kontakt@komputerpc.pl.
Mati
Adaczo, Ty też kręcisz? Wchodzę na podaną przez Ciebie stronę i... kicha!!! Poprawiam O na 0 i też kicha! Na jednej stronie cos z innej bajki, druga strona - i chyba o ta chodzi - ZABLOKOWANA na amen!!!
videomaniak
Korzystanie z strony jest bardzo proste.Zaloguj się i wklej link w specjalnym okienku i ciesz się filmem.Sam uyzwam tej stronz wiec polecam:) http://omijaj.net/p/ec92d2f7847dd9b380f750b70123021e
adaczo
Na stronie http://filmyonline.y0.pl też można oglądać filmy online bez limitu za darmo.
Filmiser
Ja ogladam na http://filmiser.pl

Nick:

Treść komentarza:

Filtr:

Czcionki do worda :: Copyright © 2006 - 2015 www.komputerpc.pl :: Skrypty php

::funkcje.net ::Projektowanie maszyn przemysłowych ::portal psychologiczny ::Sufity napinane producent ::tani hosting
Jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn i aplikacji naszych partnerów