logo

Jak usun±ć hasło logowania w systemie Microsoft Windows 8?

Dodał: redakcja, 2013-03-19 20:15:23
komputerpcUsuwanie hasła logowania w systemie Microsoft Windows 8 może wydawać się nieco skomplikowane po przejrzeniu funkcji kont użytkowników. W niniejszej poradzie przedstawimy w jaki sposób szybko i bez zbędnego utrudniania sobie życie usun±ć hasło logowania w systemie Microsoft Windows 8.

Jak usun±ć hasło logowania w systemie Microsoft Windows 8?


W celu usunięcia hasła logowania należy wcisn±ć jednocze¶nie dwa klawisze – klawisz z narysowan± flag± oraz klawisz z literk± r. Po wci¶nięciu tej kombinacji pojawi się nam okno takie jak poniżej.

hasło logowania windows 8

Następnie wpisujemy polecenie, które widać na powyższym zrzucie ekranu. Po zatwierdzeniu pojawi się nam kolejne okno, w którym odhaczamy ptaszka przy opcji: „aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło”. Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie poprzez kliknięcie przycisku zastosuj.

hasło logowania windows 8

Po kliknięciu zastosuj pojawi się okno, w którym musimy wpisać dotychczasowe hasło logowania do Windows 8. Po wpisaniu i zatwierdzeniu podczas kolejnego uruchamiania systemu operacyjnego użytkownik nie będzie już musiał wpisywać hasła.
Ľródło: własne

Czcionki do worda :: Copyright © 2006 - 2014 www.komputerpc.pl :: Skrypty php

::funkcje.net ::Projektowanie maszyn przemysłowych ::portal psychologiczny ::Sufity napinane producent ::tani hosting