logo

Wybierz skrypt do pobrania:

Skrypt WWWChat

Chat napisany w CGI do zamontowania na twoją stronę www.

Skrypt ChatPro

ChatPro jest zaprojektowany jako plug-in. Jądro skryptu jest wolne od opłat i oferuje dużo opcji takich jak zbiorowe "pokoje rozmów" i prywatne wiadomości. Za dodatki płaci się dodatkowo (a jest ich w sumie 15). Spełniają one różne zadania od modułu administratora nad rozmowami, przez ignorowanie użytkowników po wybrany sposób prezentacji każdego z "pokojów", opcje ograniczonego dostępu oraz profile użytkownika, jak również wiele innych.

Skrypt Communique Chat

Program Comminique Chat jest interaktywnym skryptem Perla, który umożliwia użytkownikom rozmowę w czasie rzeczywistym na stronie WWW. Oto niektóre z jego cech: nieograniczony dostęp, prywatne "pokoje", nielimitowana liczba użytkowników oraz możliwość ich filtrowania, prędkość która rywalizuje z o wiele bardziej drogimi skryptami służącymi do tego samego.

Skrypt Free Chat

Darmowy Chat jest "pokojem rozmów" dla stron WWW. Został zaprojektowany i napisany przez New Breed Software. Wspomaga ascrii-art, rejestrację użytkowników, wyświetlanie zdjęć, pełną kontrolę administratora, filtruje przekleństwa i wiele innych opcji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona i rozwijać z nami dział skrypty - zgłoś się do nas. Kontakt z nami możesz uzyskać pisząc pod adres kontakt@komputerpc.pl. W wiadomości napisz kilka słów o sobie odpowiadając na pytanie: dlaczego chcesz z nami współpracować?

Czcionki do worda :: Copyright © 2006 - 2015 www.komputerpc.pl :: Skrypty php

::funkcje.net ::Projektowanie maszyn przemysłowych ::portal psychologiczny ::Sufity napinane producent ::tani hosting
Jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn i aplikacji naszych partnerów