Monitor dla graczy AOC AGON AG251FZ

Monitor dla graczy AOC AGON AG251FZ

Niebawem w Polsce odbędzie się kolejny IEM. Tradycyjnie katowicki spodek będzie gospodarzem tego wydarzenia. W związku z odbywającym się IEMem firma AOC postanowiła zaprezentować światu nowy monitor zaliczany do serii AGON. Urządzenie zostało oznaczone symbolem AG251FZ, co oznacza, że na pokładzie znajdziemy rozwiązania sprzyjające graczom.

Power Pack Hama – pojemność 20000 mAh

Power Pack Hama

W ofercie firmy Hama pojawił się nowy power pack, który został oznaczony symbolem Joy. To, co wyróżnia urządzenie na tle innych do pojemność. Producent postanowił zastosować ogniwa o sumarycznej pojemności 20000 mAh. Tak duża pojemność z pewnością przyda się osobom, które nie rozstają się ze swoimi urządzeniami mobilnymi choćby na chwilę.

Zestaw komputerowy Corsair One Elite – specyfikacja techniczna

Zestaw komputerowy Corsair One Elite

Firma Corsair wprowadziła do swojej oferty nowy zestaw komputerowy. Producent oznaczył ją symbolem One Elite. Wszystkie podzespoły zostały zamknięte w obudowie o pojemności 12 litrów. Wewnątrz znajdziemy produkty firmy Intel, ale również Nvidii i kilku innych firm. Obudowa komputera One Elite prezentuje się bardzo dobrze, podobnie jak i cena.

Microsoft Windows 10 z nowym planem zasilania – Ultimate Performance

Plan zasilania Windows 10

Gigant z Redmond poinformował o trwających pracach nad nową opcją zasilania w Windows 10. Nowa opcja zasilania ma nosić nazwę Ultimate Performance. Dzięki tej opcji zasilania użytkownik komputera będzie mógł zwiększyć wydajność do maksymalnej wartości. Jednak na chwilę obecną nie każdy użytkownik systemu Windows 10 będzie miał dostęp do nowego pomysłu Microsoftu.

Dysk SSD Transcend SSD450K

Dysk SSD Transcend SSD450K

W ofercie firmy Transcend pojawił się nowy dysk SSD oznaczony symbolem SSD450K. Producent zastosował w dysku kości 3D NAND TLC. Dysk do komunikacji z komputerem wykorzystuje interfejs Serial ATA 6 Gb/s. Maksymalna szybkość odczytu wynosi 550 MB/s natomiast zapisu 520 MB/s. Firma Transcend zastosowała także rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo.