W ofercie firmy Hama pojawiły się nowe smartwatche z ekranami AMOLED. Urządzenia zostały oznaczone symbolem 8900. Na pokładzie trzech modeli znajdziemy m.in. Bluetooth 5.3, GPS, mikrofon, głośnik oraz pulsometr. Ponadto osoby aktywne będą mogły skorzystać z obsługi aż 110 dyscyplin sportowych. Stylistyka pozwala na noszenie nowych modeli zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Do nowej serii 8900 zaliczane są trzy modele. Pierwszy z nich został wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 1,43-cala z okrągłą czarną kopertą z czarną ramką i czarnym sylikonowym paskiem. Drugi z modeli posiada ekran o przekątnej 1,3-cala z okrągłą szarą kopertą ze srebrną ramką i kremowym paskiem. Na sam koniec został zegarek, który również posiada ekran o przekątnej 1,3-cala z szarą kopertą ze złotą ramką i kremowym silikonowym paskiem.

Każdy z modeli dysponuje dotykowym ekranem AMOLED, co przekłada się na głęboką czerń, żywe kolory, dużą jasność i szerokie kąty widzenia. Ponadto każdy z zegarków pozwala na odczytywanie wiadomości SMS, wiadomości, poczty elektronicznej oraz na prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi. Dodatkowo Hama 8900 pozwalają na korzystanie z asystenta głosowego w postaci Alexa.

Na koniec dodamy, że zegarki Hama 8900 dysponują wodoodpornością klasy I68, co oznacza, że woda nie jest im groźna.

Każdy z modeli Hama 8900 został wyceniony na 499 złotych.