W ofercie firmy MSI pojawił się monitor skierowany do graczy. Urządzenie zostało oznaczone symbolem MAG 323UPF. Producent zastosował 32-calowy panel Rapid IPS, który charakteryzuje się odświeżaniem na poziomie 160 Hz, rozdzielczością 4K oraz obsługą standardu VESA DisplayHDR 600. Na pokładzie znajdziemy także port USB typu C, który obsługuje ładowanie o mocy 90 W.

MSI MAG 323UPF posiada wsparcie dla technologii FreeSync Premium Pro, co eliminuje rożnego rodzaju rozrywanie obrazu oraz przycięcia. Dodatkowo monitor dysponuje pakietem Game Assistance dla graczy, który zapewnia inteligentny celownik ekranowy zmieniający kolor tak aby zawsze był widoczny.

Monitor MSI MAG 323UPF dysponuje przełącznikiem KVM, który pozwala na kontrolowanie urządzeń za pomocą jednego zestawu kontrolera. 323UPF posiada również ergonomiczną podstawę pozwalającą na dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sygnał do monitora dostarczymy za pośrednictwem interfejsu HDMI 2.1. Ponadto ekran posiada hub z trzeba portami USB typu A i USB typu C.

Monitor MSI MAG 323UPF pojawi się w sprzedaży pod koniec listopada w cenie 3899 złotych.