PocketBook rozszerza swoją ofertę czytników e-booków o nowy model wyposażony w najnowszy wyświetlacz E Ink Kaleido 3. Nowość, nazwana PocketBook Verse Pro Color, oferuje użytkownikom bardziej zaawansowane funkcje oraz większy komfort użytkowania, wyróżniając się wśród innych modeli dzięki kolorowemu ekranowi.

Nowy Kolorowy Wyświetlacz

PocketBook Verse Pro Color, dostępny w eleganckim kolorze morskiej szarości (Stormy Sea), to urządzenie, które łączy w sobie zaawansowane technologie z atrakcyjnym designem. Dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi E Ink Kaleido 3, czytnik ten zapewnia doskonałą jakość obrazu, idealną do czytania książek, komiksów oraz przeglądania grafiki. Sugerowana cena modelu to 769 zł.

czytnik PocketBook Verse Pro Color 500px min

Zwiększona Wydajność

W porównaniu do swojego biało-czarnego odpowiednika, PocketBook Verse Pro Color został wyposażony w mocniejszy procesor oraz większą baterię, co znacząco podnosi jego wydajność. Dodatkowo, urządzenie posiada podwojoną pamięć RAM, co zapewnia płynniejsze działanie i sprawniejszą nawigację.

Rozbudowane Funkcje

Nowy model oferuje również wiele funkcji, które zwiększają jego wszechstronność:

czytnik PocketBook Verse Pro Color 2 500px min

  • Obsługa Plików Audio: Możliwość słuchania audiobooków i muzyki dzięki obsłudze formatów takich jak M4A, M4B, OGG, MP3 i innych.
  • Bluetooth 5.4: Umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do słuchawek lub głośników.
  • Ochrona przed Wodą: Urządzenie jest zgodne z klasą IPX8, co oznacza, że jest wodoodporne i można je bezpiecznie używać w różnych warunkach.

Wyróżniki PocketBook Verse Pro Color

  • Szeroka Obsługa Formatów: Urządzenie obsługuje 25 formatów plików, w tym popularne formaty książek i komiksów (CBR, CBZ).
  • Duża Pamięć Wewnętrzna: 16 GB pamięci wewnętrznej, co zapewnia dużo miejsca na pliki użytkownika.
  • Usługi w Chmurze: Integracja z usługami takimi jak Legimi, PocketBook Cloud i Dropbox, umożliwiająca łatwe zarządzanie bibliotekami i pobieranie treści.
  • Dwuzakresowe Wi-Fi: Umożliwia szybkie i wygodne synchronizacje wirtualnych bibliotek dzięki obsłudze Wi-Fi 2,4/5 GHz.
  • Preinstalowane Słowniki: 11 preinstalowanych słowników i 42 dodatkowe kombinacje językowe dostępne do bezpłatnego pobrania.

PocketBook Verse Pro Color to nowoczesne urządzenie, które z pewnością przyciągnie miłośników e-czytania, oferując im szeroki wachlarz funkcji oraz wysoką jakość wykonania. Nowy model będzie dostępny już wkrótce, oferując użytkownikom komfort i wszechstronność, jakiej oczekują od nowoczesnych czytników e-booków.