Polska marka Genesis, znana z produkcji wysokiej jakości peryferii komputerowych, wprowadza na rynek nowe słuchawki gamingowe Neon 764. Nowy model, zaprojektowany z myślą o graczach, oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które czynią go atrakcyjnym wyborem w kategorii sprzętu o dobrym stosunku ceny do jakości.

Zaawansowane Funkcje i Specyfikacje Techniczne

Słuchawki Genesis Neon 764 wyróżniają się na rynku dzięki wysokiej rozdzielczości dźwięku, dokładności 24-bitów i częstotliwości próbkowania 96 KHz. Dodatkowo, oferują wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, co znacząco poprawia wrażenia z gier oraz filmów. Oto szczegółowe dane techniczne nowych słuchawek:

Parametr

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia słuchawek

20 Hz - 20 000 Hz

Średnica przetwornika

50 mm

Dynamika

112 dB

Impedancja

---

Pasmo przenoszenia mikrofonu

100 Hz - 10 000 Hz

Czułość mikrofonu

-42 dB

Rozdzielczość dźwięku

24-bit, 96 KHz

Typ złącza audio

USB 2.0 Typ A

Długość przewodu

2,2 m

Obsługiwane platformy

Android, PC, Sony PlayStation 4, 5

Wersje kolorystyczne

Czarna i Biała

Waga

425 g

Cena

199 zł z VAT

Wirtualny Dźwięk Przestrzenny i Dedykowana Aplikacja

Genesis Neon 764 wspierają technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, która znacząco zwiększa realizm i immersję podczas grania. Dzięki dedykowanej aplikacji Genesis, użytkownicy mają dostęp do rozbudowanego equalizera. Equalizer ten oferuje m.in. preset Scout, który uwydatnia dźwięki kroków, co jest niezwykle przydatne w grach typu FPS, tryb Explosion podkreślający basy oraz efekty filmowe, a także ustawienie Music, które optymalizuje dźwięk do słuchania muzyki.

Genesis Neon 764

Design i Komfort Użytkowania

W konstrukcji Neon 764 zastosowano przetworniki o średnicy 50 mm z magnesami neodymowymi, które gwarantują czysty i dynamiczny dźwięk. Słuchawki są wokółuszne, co zapewnia lepszą izolację od dźwięków zewnętrznych. Producent postawił na materiały tekstylne oraz skórę ekologiczną na padach, co ma zapewnić komfort użytkowania nawet podczas długich sesji gamingowych. Subtelne podświetlenie RGB na bocznych muszlach dodaje estetycznego wyglądu, nie będąc przy tym zbyt intensywnym.

Kompatybilność i Łączność

Słuchawki Genesis Neon 764 są kompatybilne z szerokim wachlarzem urządzeń. Użytkownicy mogą je podłączyć do konsol Sony PlayStation 4 i PlayStation 5, komputerów PC oraz urządzeń z systemem Android. Za łączność odpowiada przewód o długości 2,2 metra z złączem USB 2.0 Typ A, a wbudowany przetwornik DAC ukryty w "pilocie" sterującym zapewnia wysoką jakość dźwięku.

Podsumowanie

Genesis Neon 764 to nowoczesne słuchawki gamingowe, które łączą zaawansowaną technologię dźwięku z przystępną ceną. Wysoka jakość dźwięku, komfort użytkowania oraz kompatybilność z różnymi platformami sprawiają, że jest to doskonały wybór dla graczy poszukujących solidnego sprzętu bez nadmiernego obciążenia budżetu. Model ten jest już dostępny w sprzedaży w wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, w cenie 199 zł z VAT.

Czy Genesis Neon 764 spełnią oczekiwania wymagających graczy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Marka Genesis po raz kolejny udowadnia, że potrafi dostarczyć produkt, który łączy nowoczesne technologie z przystępną ceną, co jest kluczowe na dynamicznie rozwijającym się rynku sprzętu gamingowego.