Chińska marka Edifier, znana z dostarczania przystępnych cenowo urządzeń audio, wprowadza na rynek nowy model bezprzewodowych słuchawek wokółusznych - W830NB. Te nowoczesne słuchawki są następcą cenionego modelu W820NB i oferują wiele udoskonaleń, w tym efektywną aktywną redukcję szumów (ANC) oraz obsługę kodeku LDAC.

Edifier W830NB

Ulepszenia w nowym modelu

Edifier W830NB zachowują kluczowe cechy swojego poprzednika, jednocześnie wprowadzając istotne ulepszenia. Słuchawki wyposażone są w 40 mm przetwornik o paśmie przenoszenia od 20 Hz do 40 kHz i dynamice 91 dB. Nowością jest wsparcie dla standardu Bluetooth 5.4 oraz kodeka audio LDAC, co pozwala na jeszcze lepszą jakość dźwięku.

Zwiększona wydajność baterii

Jednym z głównych atutów W830NB jest wydłużony czas pracy na baterii. Słuchawki oferują aż 94 godziny odtwarzania muzyki bez włączonego ANC i 54 godziny z aktywną redukcją szumów. To aż 46% więcej niż w poprzednim modelu, co czyni je jednymi z najdłużej działających słuchawek na rynku.

Lepsza redukcja szumów i nowe funkcje

Edifier W830NB charakteryzują się zamkniętą konstrukcją, co znacząco poprawia efektywność ANC w porównaniu do półotwartego modelu W820NB. Ulepszony system ANC oferuje tłumienie na poziomie -45 dB, choć producent nie podaje dokładnych danych dla konkretnych częstotliwości. Dodatkowo, słuchawki wyposażono w redukcję szumów dla mikrofonu DNN oraz tryb gry, który redukuje opóźnienia przesyłu dźwięku do 80 ms.

Dostępność i cena

Słuchawki Edifier W830NB są już dostępne w sprzedaży na platformie Amazon w trzech kolorach: czarnym, szarym oraz białym. Cena wynosi 79,99 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 322 zł.

Specyfikacja

Edifier W830NB

Przetwornik

40 mm

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 40 kHz

Dynamika

91 dB

Bluetooth

5.4

Kodeki audio

LDAC

Czas pracy bez ANC

94 godziny

Czas pracy z ANC

54 godziny

ANC

Tłumienie na poziomie -45 dB

Opóźnienie w trybie gry

80 ms

Kolory

Czarny, Szary, Biały

Cena

79,99 USD (około 322 zł)

Nowe słuchawki Edifier W830NB to kolejny krok marki w kierunku dostarczania wysokiej jakości dźwięku w przystępnej cenie, z jeszcze lepszymi funkcjami i dłuższym czasem pracy na baterii.