Niemiecki producent, firma Sharkoon, wprowadziła do swojej oferty nową obudowę komputerową. Konstrukcja została oznaczona symbolem Rebel C60 RGB. Obudowa charakteryzuje się minimalizmem i prostym designem, ale również oferuje dużo miejsca na podzespoły komputerowe. Ponadto firma Sharkoon zastosowała ukośny wentylator w celu poprawienia jakości chłodzenia.

Obudowa Sharkoon Rebel C60 RGB będzie można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub czarnej. Długość obudowy wynosi 457 mm, szerokość 230 mm, a wysokość 495 mm. Jeśli chodzi o wagę to wynosi ona 9,3 kg. Na boku znajduje się panel wykonany z hartowanego szkła. Panel przedni również został wykonany z hartowanego szkła.

Do wnętrza obudowy zmieścimy karty graficzne o maksymalnej długości 400 mm. W przypadku zasilaczy zamontujemy jednostkę o maksymalnej długości 270 mm. Wysokość chłodzenia może wynieść maksymalnie 165 mm. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników firma przygotowała także miejsce na chłodzenie AiO. Maksymalna wysokość chłodzenia może wynieść 60 mm wraz z wentylatorami.

Fabrycznie obudowa będzie dostarczona z czterema wentylatorami 120 mm z podświetleniem ARGB. Na dyski producent przewidział trzy sloty na HDD 3,5-cala i trzy sloty na dyski HDD/SSD 2,5-cala. Kolejna dosyć ważna informacja to format płyt jakie można zamontować do środka. Tak więc zamontujemy formaty ATX, Mini-ITX i Micro-ATX.

Na koniec dodamy, że do obudowy Sharkoon Rebel C60 RGB będzie można dokupić akcesorium pozwalające na pionowy montaż karty graficznej.

Obudowa została wyceniona na 109,90 euro, tak więc jej cena nie powinna przekroczyć 500 złotych.