Warszawa – 25.06.2024 – Logitech G, marka należąca do firmy Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator w dziedzinie technologii i sprzętu do gier, ogłosiła dziś premierę bezprzewodowej klawiatury gamingowej G515 LIGHTSPEED TKL. Nowe urządzenie oferuje zaawansowane technologie i funkcje o wysokiej wydajności zamknięte w niskoprofilowej, nowoczesnej konstrukcji.

Klawiatury niskoprofilowe zapewniają bardziej estetyczny wygląd i wysoką wydajność pisania, a G515 umożliwia to dzięki połączeniu niskoprofilowych przełączników ze smuklejszą konstrukcją.

Logitech G G515 LIGHTSPEED TKL

„Wraz z kultową klawiaturą G915, Logitech G dostarczył pierwszą w swoim rodzaju niskoprofilową klawiaturę znaną z wyjątkowej jakości, najwyższej wydajności i wysokiej klasy funkcji. Dzięki niskoprofilowej konstrukcji G515 przesunęliśmy granice jeszcze dalej” - powiedział Arnaud Perret-Gentil, Head of PC Gaming, Logitech G. „W G515 zachowaliśmy elegancki wygląd, jednocześnie wprowadzając nasze najnowsze innowacje technologiczne, takie jak LIGHTSPEED, LIGHTSYNC i KEYCONTROL, aby zapewnić graczom zaawansowaną i wydajną klawiaturę gamingową”.

Kluczowe Funkcje Logitech G515 LIGHTSPEED TKL

Funkcja

Opis

Wysokość

22 mm

Przełączniki

Niskoprofilowe, aktywacja 1,3 mm, skok całkowity 3,2 mm

Dodatkowe technologie

LIGHTSPEED, LIGHTSYNC, KEYCONTROL

Komfort

Pianka tłumiąca dźwięki, nasmarowane przełączniki, stabilizatory, nakładki klawiszy PBT

Personalizacja

KEYCONTROL: makra, sygnały dźwiękowe, efekty świetlne, G SHIFT

Parowanie bezprzewodowe 2:1

Możliwość podłączenia myszy za pomocą klucza sprzętowego

Oświetlenie

LIGHTSYNC RGB, dostęp do ~16,8 mln kolorów, G HUB

Łączność

Trzy tryby: bezprzewodowy LIGHTSPEED, Bluetooth®, przewodowy USB-C

Czas pracy

Do 36 godzin na jednym ładowaniu

G515 ma zaledwie 22 mm wysokości, co eliminuje potrzebę używania podpórki pod nadgarstki i zapewnia komfort podczas długich sesji grania. Klawiatura jest wyposażona w niskoprofilowe przełączniki, które aktywują się z minimalną odległością 1,3 mm i całkowitym skokiem 3,2 mm, co umożliwia graczom przyspieszenie akcji na minutę.

Logitech G G515 LIGHTSPEED TKL

Dodatkowo, warstwa pianki tłumiącej dźwięki, nasmarowane przełączniki, zintegrowane stabilizatory i wysokiej jakości nakładki na klawisze PBT zapewniają optymalny komfort oraz płynniejsze odczucia podczas pisania. Technologia KEYCONTROL pozwala na niezwykle szeroką personalizację klawiatury, oferując możliwość przypisania do 15 różnych akcji na każdy klawisz, w tym makr, sygnałów dźwiękowych i efektów świetlnych.

G515 jest wyposażona w wygodne bezprzewodowe parowanie 2:1 LIGHTSPEED, co pozwala na podłączenie myszy do gier za pomocą klucza sprzętowego, oraz oświetlenie LIGHTSYNC RGB z dostępem do około 16,8 milionów kolorów, które można dostosować za pomocą G HUB. Klawiatura oferuje również wszechstronną łączność w trzech trybach: bezprzewodowym LIGHTSPEED, Bluetooth® i przewodowym trybie danych USB-C.

Cena i Dostępność

Dostępna w kolorze czarnym i białym, bezprzewodowa klawiatura do gier Logitech G515 LIGHTSPEED TKL jest już dostępna na stronie LogitechG.com w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na wybranych rynkach na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 619 PLN. Więcej informacji można znaleźć na stronie LogitechG.com.