Warszawa – Niemiecka marka Hama z dumą prezentuje swoje najnowsze innowacyjne rozwiązania: dwie kompaktowe ładowarki do urządzeń mobilnych, które oferują szybkie, bezpieczne i efektywne ładowanie dzięki technologiom Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz Power Delivery.

Nowe mini-ładowarki Hama to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie szybkość i niezawodność podczas ładowania swoich smartfonów, tabletów, słuchawek Bluetooth czy innych urządzeń mobilnych. Oba modele, o mocy 20 W i 30 W, są dostępne na polskim rynku.

Hama

Kluczowe cechy nowych mini-ładowarek Hama:

Szybkie ładowanie: Dzięki technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 ładowanie jest nawet czterokrotnie szybsze niż przy tradycyjnych metodach. Technologia Power Delivery umożliwia ładowanie do pięciu razy szybciej.

Bezpieczeństwo i efektywność: Zaawansowany procesor IC automatycznie dostosowuje napięcie, aby zapewnić optymalne i szybkie ładowanie (Turbo Fast Charge), jednocześnie chroniąc urządzenia przed przepięciami i zwarciami.

Dualne porty USB-A i USB-C: Każda ładowarka wyposażona jest w dwa złącza: pomarańczowe USB-A (obsługujące moc 18 W) oraz zielone, dwustronne USB-C, co minimalizuje ryzyko pomyłki przy podłączaniu.

Minimalistyczny design: Prostokątny kształt i biała kolorystyka sprawiają, że ładowarki pasują do każdego wnętrza.

Wysoka wydajność: Ładowarki umożliwiają równoczesne zasilanie dwóch urządzeń naraz, co jest wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Cena i dostępność:

Ładowarka Hama mini o mocy 20 W: 69,90 zł.

Ładowarka Hama mini o mocy 30 W: 89,90 zł.

Nowe mini-ładowarki Hama są już dostępne na polskim rynku. Zapewniają nie tylko szybkie ładowanie, ale także kompaktowy design, który nie blokuje sąsiednich gniazdek. Dzięki nim możesz w szybki sposób naładować swoje urządzenia, pozostając mobilnym i zawsze gotowym do działania.